Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

27 Ekim 2012 Cumartesi

PAZARTESİ SÖYLEŞİLERİ- YENİ SEZON


    2011 yılının yaz aylarında sadece fikir olan, Melih Ergen'in heyecan ve katkısı ile yol alan, kapanışını mayıs ayına kadar uzatıp İzmir'in tatil rehavetine kafa tutan Pazartesi Söyleşileri, kasım ayının ilk haftası başlama vuruşunu yapıyor. 5 Kasım Pazartesi günü yine 18.30'da Vehbi Moğol'un devasa fotoğraf arşivinin eşliğinde bir Kent ve o kent ile aynı dönemde var olan bir Spor Kulübünün ilişkisi anlatılacak. Varlığı ile Galeano'nun " Futbol, sadece futbol değildir." sözünü " Spor, sadece spor değildir." diye genişleterek olumlayan Karşıyaka Spor Kulübü bu sene 100. kuruluş yılını kutluyor. Kedi Kitabevi, var olduğu kente selam duracak Vehbi Moğol'un sunumu ile. Katılımcıları, 1912 yılının karanlık günlerinden alıp,1922 nin heyecan ve ümit dolu günlerine götürürken, bir kentin doğuşuna değişimine KSK tarihinden bakacağız.
     Katılımcıları interaktif olmaya davet eden, yeri geldiğinde tahrik edip konuk ile tartışmaya çağıran, sadece bilgi edinmeyi değil aynı zamanda bilgiyi paylaşmayı amaçlayan "Pazartesi Söyleşileri" başlıyor. 

 

4 yorum:

 1. Çook sevindim.Yine yeni yeniden Pazartesi Söyleşileri için sabırsızlanıyorum.Hayırlı olsun.Eminim geçen seneki gibi tadına doyulmaz söyleşiler olacak.Sevgiler Kedi Kitabevi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanemcim, sizler katıldığınız sürece keyifli olur.:)

   Sil
 2. Yeni sezon hayırlısı olsun. Pazartesi görüşmek üzere. Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Deniz enteresan isimler var düşündüğümüz. Bir de zaman konusunda uyuşabilirsek onlarla. Yeme de yanında yat.:)
   Abi gelirken gözünü seveyim kitaplarından getir. Hem rafta yerini alsın hem de ağız tadı ile okuyalım.Üstüne (utanmadan) ahkâm keselim.:)

   Sil